Hakkımızda

Probil Böcek İlaçlama

Probil Firması Bundan Tam 11 Yıl  önce Haşere İlaclama Sektöründe Hizmet Vermeye Başlamıştır.
 
UZMAN Kadrosu İle İlaclama Sektöründe Öncü Firma Okmak İstemekte Ve Bu Kapsamda Böcek İlaclama Sektörüne Yenl Teknolojik Ekipmanlarla Haşerelerle Mucadeleyi Etkin Bir Şekilde Sağlamaktadir .   Bu Kapsamda Çalişmalarıni Aralıksiz sürdürmektedir.
 
Haşere İlaçlama olarak sizlere, haşere ve böcek, parazit ve kemirgen gibi zararlı canlıların ne kadar büyük problemler oluşturduğunun farkında olarak her zaman her alanda uygulanabilecek haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Firmamız insan sağlığını baz alarak hizmet verdiğinden dolayı, ilaçlarımızın kalitesi ve onayı aldığımız kalıcı çözümlerde belli olmaktadır.
 
Her geçen gün artan nüfus, ilerleyen sektörlerde verilen hizmetler, böcek ve haşere sorunlarını arttırmıştır. Bu durum da kişilerin böcek ve haşere ilaçlamaya olan ihtiyaçlarını arttırmıştır. İlaçlama amacı ile yüzlerce kurulan ilaçlama firmalarının her birine itibar edilmemesi gerektiği bilinmeli, köklü ve garantili uygulamalar gerçekleştirilen firmalar tercih edilmelidir. Tam da bu noktada Probil ilaçlama firmamızın Sağlık Bakanlığı tarafından ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından ilaçlama için gerekli tüm belgelere sahip olduğu bilinmeli ve bu sayede de her zaman yüzde yüz sağlıklı, garantili hizmetler alacağınız unutulmamalıdır.

Haşere ilaçlama olarak, ilerleyen teknolojiyle birlikte gelişen ilaçlama makinelerimiz her zaman yenilenmekte, bu makinelerin kullanımında profesyonel, eğitimli ve tecrübeleri, güler yüzlü personeller ile çalışmaktayız. Personel eğitimlerimiz de sadece bir kez gerçekleşmemekte bazı dönemlerde bu bilinçlendirme eğitimleri yeniden verilmektedir. İlaçlama türünün belirlenmesi için önemli kıstasların teşhisi ancak uzman ekiplerce doğru yapılabilir.

Ziraat mühendisleri, çevre ve kimya mühendisleri, ilaçlamada uzman personellerimizden oluşan geniş kadromuzla sizler için her alanda haşere ilaçlama hizmeti verebilmekteyiz. Sadece evlerde değil, iş yerlerinde ve fırın, lokanta, okul, hastane, dış mekanlar dahilinde olan bahçe, park, tarlalarda da böcek ilaçlama hizmetlerini Haşere ilaçlama firmamızdan almanız mümkündür.

Haşereler ile mücadele öneminin farkında olduğumuzdan dolayı, bu amaçla sizlere en kaliteli, en güvenilir, en hızlı Böcek ilaçlama hizmetlerini sağlamakyadır