Güve İlaçlama

Güve: Güveler Küçük Canlılar SInıfında Kanatlı Bir Kemirgenlerdir. Özellikle Giysilerde İplikleri Kemiren Güveler Kanatlı Kemirgenlerdir. Güveler Giysileri Kemirdikleri İçin Giysileri Kullanılamaz Hale Getirmektedir Buda Ekonominize Zarar Vermekle Bİrlikte Sizede Taşıdığı Petrolümsü Tozlar Sayesinde Sağlığınıza Zarar Verebilmektedir.

2 Çeşit Güve Vardır Birsi Giysi Güvesi Diğeri Gıda Güvesidir.

Giysi Güvesi: Giysi Güveleri Özellikle Kürk Yün Halı Ürünleri Gibi Ürünlerin İpliklerini Kemirerek Beslenmektedir.
Günümüzde Bu Ürünler Petrol Bazlı Ürünler Olduğu İçin Size Zarar Vermekle Birlikte Kullanılan Ürünlerde Açtıkları Delikler Sayesinde Ürünleri Eşyaları Kullanılamaz Hale Getirmektedir.

Giysi Güvesi Daha Çok Evlerde Ve Tekstil Ürünleri Satılan İşyerlerinde Bulunmaktadır .
Güve İlaçlaması Biraz Meşakatli Bir İlaçlama Yöntemidir Genellikle Dumanla Yöntemi Kullanılan Güve İlaçlamasında Öncelikle Alanda Bulunan Güvelerin Lavraları Temizlenmektedir. Daha Sonra Dumanlama YÖntemi İle Güve İlaçlaması Yapılarak Ortamdan Güve Haşeresinden Kurtarılmaktadır.

Gıda Güvesi :Gıda Güvesi Özellikle Bakliyat Fındık Fıstık Ceviz Gibi Kuruyemilerle Alanınıza Gelmektedir. Marketlerden Aldığımız Bakliyatlar Ve Kuruyemişler Kapalı Olarak Paketlendiğinden İçinde Oluşabilen Güvelenme Görülmemektedir. Bu Yüzden Bu Tür Besinleri Alırken Genellikle Bildiğiniz Ve Güvendiğiniz Firmalardan Alışveriş Yapmanız Önerilmektedir.

Gıda Güvesi İlaçlaması Öncesinde Alanda Bulunan Bozuk Gıdalardan KurtulmanızGerekmektedir. Daha Sonra Uzman İlaçlama Firması İle İletişime Geçmeniz Gerekmekte Gerekli Bilgi Aldıktan Sonra Yaşam Alanlarınızı Güve İlaçlamasını Yaptırmanız Önerilmektedir.


Güve İlaçlaması Yapılacak Alan Öncelikle Bir Çubuk Yardımı İle Tavanın Köşelerinde Bulunan Güve Lavralarından Temizlendikten Sonra Ortam İlaçlaması Yapılarak Yaşam Alanlarınız Güve'den Temizlenmektedir.

Güve Haşeresi Genellikle İşyeri Ve Gıda Ürünü Satan Yerlerde Sıkça Görülmektedir. Güve İlaçlaması Yapan Firmalardan Yeriniz Hakkında Gerekli Bilgiyi Alıp Randevu Oluşturabilirsiniz.


Güve İlaçlama Fiyatları


Güve İlaçlaması Fiyatları Haşere İlaçlaması İle Aynı Yöntem Kullanılmaktadır. Değişiklik Olarak Güve Haşeresi İçin Kullanılan Haşere İlaçları İle Yapılmaktadır. Güve İlaçlamasında En Ekonomik İlaçlama Fiyatları İle Hizmetinizde Olan Probil İlaçlama Sağlık Bakanlığı Tarafından Oynaylanan Güve İlaçlarını Kullanarak En Ekonomik İlaçlama Hizmetini Siz Müşterilerimize 7/24 Sunmaktayız.

Sizde 7/24 Güve İlaçlama Hizmeti Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.