Kurumsal Böcek İlaçlama


Böcek ilaçlama firması olarak sektörde 2010 yılından beri haşere ve böcek ilaçlamada hizmet veren firmamız kurumsal firmalara en ekonomik ve Türkiye genelinde yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir. Kurumsal böcek ilaçlama yapan firmamız müşterilerine en garantili hizmeti vermektedir.
Kurumsal ilaçlama hizmeti alırken firmanın sağlık bakanlığı onaylı olup olmamasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kurumsal haşere ilaçlama

Kurumsal haşere ilaçlama hizmeti veren firmalar ilk önce alanı ve haşerelerin yoğunluğuna bakmaktadır. Kurumsal böcek ilaçlaması yaptıracak olan firmalara olan cözümler şunlardır. Kurumsal böcek ilaçlama yaptıralacak alanda canlı yakalam dediğimiz hem fare hem haşereleri yakalayan özel kutulardır, jel ilaçlama, kokulu ilaçlama kokusuz ilaçlama diş alan ve iç alan kemirgen kontrol noktaları.

Kurumsal böcek ilaçlamanın faydaları


Kurumsal böcek ilaçlamanın faydaları şunlardır:

12 Ay sözleşme yapılarak yıl içinde gelebilecek artışlardan etkilenmezsiniz.
Her fatura döneminde süprizlerle karşılaşmazsınız. Tek fiyat politikası ile süprizlere izin verilmez.
Ay içinde böcek haşere görülmesi durumunda ücretsiz servis alabilirsiniz.
Maxsimum 24 içinde taleplere dönüş alırsınız.
En önemlisi ise 7/24 iletişimde buluna bileceğiniz yetkili olur.Kurumsal ilaçlama fiyatları


Kurumsal ilaçlama fiyatları alanmadan önce kaç adet şube ve şubelerin ortalama m2 ve ne tür hizmet istediğiniz önemlidir. Böcek ilaçlama firması olarak size en ekonomik kurumsal böcek ilaçlama fiyatlarınız sunmaktayız. Çözüm ortaklarımız ile tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Örnek vermek gerekirse X firması 10 şubesi var ve ortalama m2 200 m2 ve her ay düzenli genel ilaçlama istiyor. Fİyat politikası olarak 10*150=1500Tl Kdv olmaktadır.
Bu şube sayısı artarsa fiyatlarda daha aşşağı gelmektedir. Hem sizi firmalar mağdur olmazsınız gerekli hizmeti en iyi kaliteli şekilde alırsınız hemde yıl içinde süpriz fiyatlarla karşılaşmız olmazsınız.


 

Şimdi kurumsal böcek ilaçlama fiyatı almak için talep oluşturabilirsiniz