Dezenfeksiyon

Günümüzde Covid 19 Virüsünün Tüm Dünyada Olduğu Gİbi Ülkemizide Yayılarak Devam Etmektedir. Covid19 İle Başlayan Daha Sonra Delta Ve Günümüzde Omicron Olarak Devam Etmektedir. Bilindiği Üzere Omicron Varyantı Diğer Varyantlara Göre Daha Bulaşıcı Olduğu Bilinmektedir.
Bu Yüzden Ev Ve İşyerlerinde Dezenfeksiyon Hizmeti Almanız Önerilmektedir.

İstanbul Dezenfeksiyon

İstanbul Dezenfeksiyon Firması Olarak Kulanmakta Olduğumuz Dezenfektanlar Ortalama Olarak 28 Gün Kalıcılığını Korumaktadır. Dezanfektanların Özellikleri İçine Hapsettikleri Virüs Bakteri Ve Mikropları Yok Etmelrinden Kaynaklanmaktadır. Dezenfektanlar Genellikle Bulundukları Yüzeylerde Tutunma Özellikleri Sayesinde Virüsleri %99.9 Oranında Yok Etmektedir. Genellikle İnsanlarımızın Maske Mesafe Gibi Şeylere Pek Önemsemediklerinden Dolayı Virsün Yayım Hızı Tekrarlanarak ve Artarak Devam Etmektedir. Dezenfeksiyon İstanbul Ekibi Olarak En Garantili Ve En Ekomonik Dezenfeksiyon Hizmeti Vermektedir. Bu Sayede Bulunduğunuz Ortamların Daha Sağlıklı Ve Daha Temiz Olmasını Sağlayabilirsiniz.
 

Ev Dezenfeksiyonu


Bilindiği Üzere Covid Virüsünün Değişik Varyantlarından Etkilenen İnsanlarımız Genel Olarak Evde Karantina Süreçlerini Atlatmaktadır. Bulunduğunuz Karantina Süresi Bittiğinde Ortam Yüzeylerinin Dezenfekte Ettirmek Hem Size Gelecek Misafir Ve Sevdiklerinizi Korumuş Olacak Hemde Sizin Bulunduğunuz Ortamda Oluşacak Virüsün Önüne Geçmiş Olacaksınız. Ev Dezenfeksiyonlarında Önemli Olan Çalışmak İstediğiniz Firmanın Muhakkak Sağlık Bakanlığı Onaylı Firma Olmasına Özen Göstermenizdir. Halk Arasında Çamaşırsuyu Gibi Kulaktan DOlma Bilgiler Dolaşmaktadır. Çamaşır Suyu İle Dezenfektan Olmamakla Bİrlikte Alandaki Virüsü Öldürüp Yok Etmediği Gibi Sadece Virüsü Ve Mikrobu Başka Yere Taşımış Olursunuz.

Fabrika Dezenfeksiyon


Fabrikalar İnsanların Bir Arada Olduğunun Ve Virüsün Daha Çok Yayılabilecek Yerlerden Birtanesi Olabilmektedir. Dezenfeksiyon İstanbul Firması Olarak Fabrikala İçin Uzman Ekip İle Dataylı Bir Dezenfeksiyon Hizmeti Vermekteyiz. Dezenfeksiyon Yapılan Alanlarda Virüs Ve Bakterileri Yok Eden Nano Dezenfektan Kullanan Firmamız Bu Sayede Ortamda Sağlıklı Ve Virüsten Arındırılmış Bölgeler Sağlamaktadır. Tabiki Virüs İllaki Fabrikada İşte Bulaşmamaktadır Dışardanda Virüsü Taşıyabilen Çalışanlar Olmaktadır. Her Nekadar Dezenfeksiyonda Yaptırsanız Bazı Durumlarda Çalışanlarında Kendilerini Korumaları Gerekebilmesi Gerekmektedir. Fabrika Dezenfeksiyon Hizmetimizde Tüm Alanlarda En Detaylı Dezenfeksiyon Hizmeti Verilmekle Birlikte En Ekonomik Çözümler Olmaktadır.

İşyeri Dezenfeksiyon


İşyerlerinde İnsanların Toplu Olarak Çalıştıklarından Dolayı Bilmeden Virüs Taşıyan Birisi Ortamda Olanlara Vİrüsü Rahatlıkla Bulaştırabilirler. Bilindiği Üzere Covid19 Omicron Varyandı Hızlı Yayılma Özelliği Sayesinde Çok Fazla Bulaş Sağlayarak Her Geçen Gün Vaka Sayılarında Artış Olmasını Sağlamaktadır. İşyrlerine Özel Olarak Üretilen Dezenfektan İle İşyerleri Dezenfekte Ettirmeniz Gerekebilmektedir. Sağlık Herşeyden Önemlidir. Halk Arasında Çamaşır suyu dezenfekte Ediyor Onla Silin Geceer Mantığı Hazıl Olmaktadır Bu Tamamen Yanlış Bilgidir. Virüs Kirli Bİr Şey Değildir Virüs Gözle Görülemeyen Bir Şey Olduğu İçin Çamaşır Suyu Virüsü Bitirmiz Bilinen Yanlışların Başıda Burda Olmaktadır. Çamaşır Suyu İle Sİldim Virüs Bitti Sanarsınız Ama Bilinizki Virüs Yaşamına Hala Devam Etmektedir. Sizde Daha Sağlıklı Çalışma Ortamları Ve Daha Güvenli İşyerlerinde Çalışmak İsterseniz Dezenfeksiyon İstanbul Fİrmamız En Ekonomik Fiyatlar İle Sİzlerle Birliktedir. İşyeri Dezenfeksiyon Firma İle Sağlıklı Günlere


Daha Detaylı Dezenfeksiyon Hizmeti İçin İletişime Gecebilirsiniz